Trda cev s tekočinskim hlajenjem
Liquid cooling Hard Tube je natančna hladilna linija iz nerjavečega jekla, zasnovana za podatkovne centre z umetno inteligenco, sisteme CDU in toplotno upravljanje za shranjevanje energije. Na voljo v razredih 304 in 316L (ASTM A312, JIS G3459), z nadzorom hrapavosti notranje površine na Ra manj kot ali enako 0,4 μm, možnosti kvadratne cevi od...
Predstavitev izdelka

Trda cev s tekočinskim hlajenjemje natančna linija hladilne tekočine iz nerjavečega jekla, zasnovana za podatkovne centre z umetno inteligenco, sisteme CDU in toplotno upravljanje za shranjevanje energije. Na voljo v razredih 304 in 316L (ASTM A312, JIS G3459), s kontrolo hrapavosti notranje površine na Ra manj kot ali enako 0,4 μm, možnosti kvadratne cevi od 10×10 mm do 80×80 mm, debelina stene 0,5–3,0 mm in dolžine do 6000 mm. Vsaka cev pred pošiljanjem opravi 100-odstotni pregled puščanja v skladu s standardi varjenja ISO 3834.
ISO9001 · ISO14001 · ISO45001 · ISO3834 · CE · RoHS - 11+ let · 12.000 ton/leto · 20+ držav · 600+ projektov
[Pridobite ponudbo] - inženirski odgovor v 24 urah
Tveganja napak pri varjenju
- Tveganje:Mikro-puščanje na varjenih območjih povzroči razpad sistema in zakasnitve preskusnega cikla - neuspešna povezava v zanki CDU lahko ustavi celotno strežniško vrstico
- Glavni vzrok:Nekonsistentna penetracija zvara iz ročnih postopkov, ki jo orbitalno varjenje odpravi z avtomatsko kontrolo obloka
- Vpliv:Nenačrtovani izpadi pri hlajenju strežnika z umetno inteligenco, kjer eno puščanje povzroči izpust hladilne tekočine in popoln ponovni -pregled
Nedoslednost serije
- Tveganje:Dimenzijski premik med serijami (toleranca OD, debelina stene, položaj vmesnika) prekine prileganje sklopa obstoječim hladilnim modulom
- Glavni vzrok:Nenadzorovani preoblikovalni parametri med proizvodnimi serijami
- Vpliv:Predelava na terenu in neučinkovitost namestitve med množično proizvodnjo sistemov za hlajenje s tekočino
Vrzeli v dokumentaciji o skladnosti
- Tveganje:Manjkajoči materialni certifikati, poročila o preskusih, izjave RoHS/REACH in sistemska dokumentacija ISO podaljšujejo cikle kvalifikacij dobaviteljev
- Glavni vzrok:Dobavitelji brez integriranih sistemov vodenja kakovosti
- Vpliv:Zamude pri odobritvi prodajalca in rokih za naročila projekta
- Če se karkoli od tega sliši znano, je bila trda cev s tekočinskim hlajenjem zasnovana za rešitev natanko teh težav.

Osnovna diferenciacija v primerjavi s konvencionalno industrijo
| Dimenzija | Ta izdelek | Konvencionalna industrija | Diferencialna vrednost |
| Hrapavost notranje površine | Ra Manjši ali enak 0,4 μm s poliranjem, luženjem, pasiviranjem | Ra 0,8–1,6 μm tipičen industrijski zaključek | 50–75 % bolj gladka pretočna pot; tveganje kopičenja delcev sorazmerno pada, preverjeno po ISO 4287 |
| Postopek varjenja | ISO 3834-nadzorovani procesi, vklj. orbitalno varjenje, 100 % preskus tesnosti pred odpremo | Ročni TIG s-naključnim preverjanjem tesnosti | Tveganje puščanja je zmanjšano s ~2 % stopnje napak na terenu na skoraj-nič v hermetičnih hladilnih zankah |
| Certificiranje materiala | Preverjeno ASTM A312 / JIS G3459, popolna MTR z vsako pošiljko | Razvrstite trditve brez neodvisnega preverjanja | Nič kvalifikacijskega tveganja pri vključevanju v mednarodne sisteme |
| Dimenzijska stabilnost | CNC-nadzorovano oblikovanje, toleranca ±0,1 mm na prerezu kvadratne{2}}cevi | ±0,5 mm, značilno za standardne mline za cevi | 4× strožja toleranca; prilega-z razdelilnikom in vmesniki za hitro{2}}priklop |
| Zmogljivost dobave | 12.000 ton/leto, integriran -hišni proces od tuljave do končne cevi | Zunanja obdelava pri več ponudnikih | Eno{0}}odgovornost; 30 % hitrejša dostava pri nujnih projektih |
| Obseg prilagajanja | 10×10 do 80×80 mm kvadrat, 0,5–3,0 mm stene, 6000 mm dolžine, upognjeni/razdelilni sklopi | Samo standardna ravna cev | 1 prodajalec zamenja 3; postavitev cevi optimizirana brez koordinacije več-dobaviteljev |
| 3-letni TCO | Nižji skupni stroški vklj. nič predelave, stabilno delovanje od-za-serije | Višji skriti stroški zaradi predelave, ponovnega -pregleda in napak na terenu | ~15–20 % zmanjšanje skupnih stroškov kljub potencialno višji ceni na enoto |
Proizvodni proces
-

- Preverjanje materiala in nadzor ocene- preverjanje kemične sestave spektrometra na serijo; Izbira 304/316L se ujema z okoljem hladilne tekočine
- Visoko{0}}natančno oblikovanje cevi- CNC-nadzorovano oblikovanje ohranja enakomernost debeline stene in-geometrijo preseka za-povezave brez puščanja
- Nadzorovan postopek varjenja- orbitalno varjenje z avtomatiziranimi parametri obloka zagotavlja dosledno preboj; Možnosti TIG/laserja glede na obliko spoja
- Optimizacija notranje površine- poliranje, dekapiranje, pasiviranje za doseganje Ra manj kot ali enako 0,4 μm, zmanjšanje kopičenja delcev v zankah hladilne tekočine
- Oblikovanje in sestavljanje po meri- natančno krivljenje, izdelava razdelilnika in integrirana montaža za-prostorsko omejene postavitve
- Več{0}}stopenjsko testiranje kakovosti- meritev dimenzij, pregled zvarov, preverjanje površine, preskus hidrostatičnega tlaka in odkrivanje puščanja helija
- Čista embalaža- kontaminacija-prosto ovijanje preprečuje poškodbe površine med transportom, pripravljeno za neposredno sistemsko integracijo
Jedrne komponente
- Surovina:Nerjaveče jeklo 304/316L, pridobljeno s celotno dokumentacijo MTR
- Varilni sistem:Oprema za orbitalno varjenje, avtomatsko krmiljenje parametrov
- Površinska linija:Linija za poliranje/luženje/pasiviranje za notranjo čistočo
- Orodja za pregled:Spektrometer, tester hrapavosti (po ISO 4287), helijev detektor puščanja
Inšpekcija kakovosti
- Vhodni pregled - preverjanje kemične sestave po ASTM A312 / JIS G3459
- Med -inšpekcijo postopka - merjenje dimenzij v fazah oblikovanja in varjenja
- Pregled zvara - vizualno in penetrantsko testiranje v skladu z zahtevami ISO 3834
- 100-odstotni preizkus tesnosti - preskus hidrostatičnega tlaka + odkrivanje puščanja helija po specifikaciji stranke
- Preverjanje površine - meritev hrapavosti po ISO 4287, preverjanje čistoče
- Končna odobritev - dokumentirana sledljivost serije od tuljave do končne cevi
Stopnja napak: manjša ali enaka 0,3 %. Pregled-tretje osebe: SGS/TÜV/BV na voljo na zahtevo.
Tehnične specifikacije
| Kategorija | Parameter | Vrednost | Standardno |
| Dimenzionalno | Velikost kvadratne cevi | 10×10 – 80×80 mm | Po meri |
| Debelina stene | 0,5 – 3,0 mm | Po meri | |
| Dolžina | do 6000 mm | Po meri | |
| Kemični | C Manjši ali enak 0,030 % (316L), Cr 16–18 %, Ni 10–14 %, Mo 2–3 % | Na razred | ASTM A312 |
| C Manj ali enako 0,08 % (304), Cr 18–20 %, Ni 8–10,5 % | Na razred | JIS G3459 | |
| Mehanski | Natezna trdnost | Večji ali enak 515 MPa (316L) | ASTM A312 |
| Meja tečenja | Večji ali enak 205 MPa (316L) | ASTM A312 | |
| Površina | Notranja hrapavost | Ra Manjši ali enak 0,4 μm | ISO 4287 |
| Integriteta | Test puščanja | 100 % pred-odprema | Spec. po meri |
Zmožnost prilagajanja
- Prečni-prerez:Kvadratne cevi 10×10 mm do 80×80 mm, pravokotni profili po meri
- Debelina stene:0,5–3,0 mm, tolerance po meri do ±0,05 mm
- Izdelava:Krila, razdelilniki in vnaprej-sestavljeni sklopi za tekoče hlajenje po meri
- Površinska obdelava:Ra Manjši ali enak 0,4 μm notranji, možnosti zunanjega zaključka po meri
Aplikacije
| Industrija | Tipična uporaba | Priporočena Spec | Delovno okolje |
| Podatkovni centri AI | Zanke za tekoče hlajenje strežnika, povezave CDU | 316L, Ra Manjši ali enak 0,4 μm, upogibi po meri | Hladilno sredstvo na osnovi-glikola, neprekinjeno delovanje 24/7 |
| Shranjevanje energije | Kolektorji za upravljanje toplote baterije | 304/316L, kvadratna cev, varjeni sklopi | Kolesarska toplotna obremenitev, vibracije |
| Industrijsko hlajenje | Natančni hladilni sistemi, zanke procesne tekočine | 316L, tlačno-testirano,-preverjeno puščanje | Jedki mediji, visok-tlak |
| Potopno hlajenje | Distribucijski vodi CDU, zbiralniki rezervoarjev | 316L, dolžina po meri, čist zaključek | Dielektrična tekočina,-dolgotrajna potopitev |

Primeri strank
- Podatkovni center AI (Severna Amerika)- dobavljene upognjene cevi 316L za naknadno vgradnjo CDU · količina 40.000 kosov · 6 mesecev · nič puščanja v vseh nameščenih enotah, preverjeno s testiranjem s helijem ob zagonu
- Integrator za shranjevanje energije (Evropa)- prilagojeni kvadratni razdelilniki 30 × 30 mm · prostornina 8.000 kompletov · 4 meseci · stopnja sprejemljivosti dimenzij 100 %, brez predelav na tekočem traku
- Industrijsko hlajenje OEM (Jugovzhodna Azija)- 304 ravne cevi za procesne zanke · prostornina 120 ton · 12 mesecev · konsistentnost serije-do-serije ohranjena v 6 pošiljkah, nič prijavljenih napak na terenu
pogosta vprašanja
V1: Katerim standardom ustreza trda cev s tekočinskim hlajenjem?
O: Izdelek je izdelan v skladu z ASTM A312 in JIS G3459 za brezšivne in varjene cevi iz nerjavečega jekla. Kakovost varjenja se upravlja s certifikatom ISO 3834, tovarna pa je skladna s standardi ISO9001, ISO14001, ISO45001, CE in RoHS. Materialni certifikati (MTR) s kemično sestavo in mehanskimi lastnostmi so priloženi vsaki pošiljki. To pomeni, da lahko vaše ekipe za nabavo in kakovost dokončajo kvalifikacijo dobavitelja brez dodatnega bremena testiranja.
V2: Kakšna je najmanjša količina naročila za trdo cev s tekočinskim hlajenjem?
O: MOQ je prilagodljiv glede na specifikacijo. Standardna naročila ravnih cevi se začnejo pri 500 kg. Prilagojene upognjene cevi in razdelilniki običajno zahtevajo najmanj 1000-kosov ali prvo ureditev prototipa-. Pri novih projektih priporočamo, da začnete z vzorčnim naročilom 20–50 kosov, da preverite dimenzije, površinsko obdelavo in tesnost pred množično proizvodnjo. Čas izvedbe vzorca je 7 dni.
V3: Kakšni so dobavni roki za standardna naročila in naročila po meri?
O: Standardni dobavni rok izdelka je 7–15 delovnih dni. Prilagojene upognjene cevi in sklopi zahtevajo 15–25 delovnih dni, vključno s pregledom risbe in potrditvijo prototipa. Pri nujnih projektih lahko hitra proizvodnja skrajša standardni dobavni rok za 30 % - 10-dnevno standardno naročilo lahko odpremimo v 7 dneh. Letna zmogljivost 12.000 ton pomeni, da se vzporedna naročila izvajajo brez čakanja v čakalni vrsti, tako da vaša časovnica ne tekmuje s količinami drugih strank.
V4: Kateri razred materiala naj izberem - 304 ali 316L?
O: Izberite 316L, če hladilno sredstvo vsebuje glikol, kloride ali deluje nad 60 stopinj - vsebnost molibdena zagotavlja odpornost proti jamičasti koroziji, ki preprečuje mikro-puščanje v letih delovanja. Izberite 304 za zanke čiste vode ali deionizirane vode, kjer so stroški prednostna naloga. Če vaš sistem deluje 24/7 v okolju podatkovnega centra z minimalnimi vzdrževalnimi okni, je 316L varnejša dolgoročna-izbira kljub višji ceni na enoto.
V5: Kako zagotavljate neprepustnost-pred odpremo?
O: Vsaka cev je podvržena 100-odstotnemu preskusu hidrostatičnega tlaka pri 1,5-kratnem nazivnem delovnem tlaku. Poleg tega je za hermetične aplikacije hlajenja na voljo zaznavanje puščanja s helijem s pragom občutljivosti 1 × 10⁻⁸ mbar·L/s. Varjenje se izvaja po postopkih, nadzorovanih s standardom ISO 3834, z uporabo tehnologije orbitalnega varjenja, ki odpravlja človeške napake pri hitrosti potovanja obloka in podajanju polnila. Kombinacija avtomatiziranega varjenja in 100-odstotnega testiranja pomeni, da so stopnje puščanja na terenu statistično blizu ničle.
V6: Ali lahko zagotovite hrapavost notranje površine Ra manj kot ali enako 0,4 μm na vseh oblikah po meri?
O: Da. Linija za poliranje, dekapiranje in pasiviranje obravnava tako ravne cevi kot pred-upognjene komponente. Za upognjene odseke se po oblikovanju uporabi površinska obdelava, da se zagotovi, da je celotna notranja površina Ra manjša ali enaka 0,4 μm. Hrapavost je preverjena po ISO 4287 s profilometrom. Ta stopnja čistosti je pomembna iz dveh razlogov: izločanje delcev je zmanjšano (zaščita črpalk in ventilov), rast biofilma pa je zavirana v dolgo{7}}delujočih zankah hladilne tekočine.
V7: Katere možnosti prilagajanja so na voljo za kvadratne cevi?
A: Kvadratne cevi se izdelujejo od 10×10 mm do 80×80 mm preseka-. Debelina stene je 0,5–3,0 mm, dolžina pa do 6000 mm. Izdelujemo tudi krivine po meri, razdelilnike in pred{10}}sestavljene komponente za tekoče hlajenje. Na voljo so tolerance do ±0,05 mm pri kritičnih dimenzijah. Vsak projekt po meri se začne s pregledom risbe s strani naše ekipe inženirjev - pred začetkom proizvodnje potrdimo izvedljivost dimenzij, dostop za varjenje in stopnjo tlaka.
V8: Kakšno je garancijsko obdobje za trdo cev s tekočinskim hlajenjem?
O: Izdelki imajo najmanj 12-mesečno garancijo od datuma pošiljanja proti proizvodnim napakam, vključno z dimenzijskim odstopanjem, okvaro zvara in površinskimi napakami. Za serijo 316L, ki se uporablja v združljivih okoljih s hladilno tekočino, nudimo razširjena inženirska priporočila za 15-letno življenjsko dobo. Če se med garancijskim obdobjem potrdi kakršna koli napaka, se nadomestne enote pošljejo brezplačno – tovor in carina sta vključena. Inženir proizvajalca se na tehnične poizvedbe odzove v 24 urah.
Priljubljena oznake: trda cev za tekočinsko hlajenje, proizvajalci, dobavitelji, tovarna trdih cevi za tekočinsko hlajenje
Morda vam bo všeč tudi
-

Kvadratna cev za tekoče hlajenje iz nerjavečega jekla 316
-

Kvadratna cev za tekočinsko hlajenje iz nerjavečega jekla za podatkovne centre
-

Hladilna cev iz nerjavečega jekla za podatkovni center
-

Cev za tekočinsko hlajenje podatkovnega centra
-

Cev za tekoče hlajenje iz nerjavečega jekla, združljiva z glikolom
-

Potopna hladilna cev
Pošlji povpraševanje


